Wiadomości i ogłoszenia

DyskusjaRozpoczęta przezOdpowiedziOstatni post
Zmiana godzin pracy Obraz mgr Monika Berezińska mgr Monika Berezińska 0 mgr Monika Berezińska
Fri, 6 Jul 2018, 08:32
WYNIKI OCEN OD P.dr DANUTY WOSIK-KAWALA Obraz mgr Monika Berezińska mgr Monika Berezińska 0 mgr Monika Berezińska
Thu, 28 Jun 2018, 11:45
HARMONOGRAM OBRON W DNIU 24.06.2018r Obraz mgr Monika Berezińska mgr Monika Berezińska 0 mgr Monika Berezińska
Fri, 22 Jun 2018, 11:19
Uwaga Obraz mgr Monika Berezińska mgr Monika Berezińska 0 mgr Monika Berezińska
Tue, 5 Jun 2018, 11:33
UWAGA!!! Obraz mgr Monika Berezińska mgr Monika Berezińska 0 mgr Monika Berezińska
Fri, 11 May 2018, 10:43
UWAGA!!!! Obraz mgr Magda Trych mgr Magda Trych 0 mgr Magda Trych
Wed, 9 May 2018, 13:11
UWAGA Obraz mgr Monika Berezińska mgr Monika Berezińska 0 mgr Monika Berezińska
Mon, 30 Apr 2018, 13:27
UWAGA!!! Obraz mgr Magda Trych mgr Magda Trych 0 mgr Magda Trych
Thu, 26 Apr 2018, 09:20
UWAGA ! Obraz mgr Magda Trych mgr Magda Trych 0 mgr Magda Trych
Thu, 26 Apr 2018, 09:18
ZAPROSZENIE NA WYKŁAD OTWARTY Obraz mgr Monika Berezińska mgr Monika Berezińska 0 mgr Monika Berezińska
Mon, 5 Mar 2018, 09:48
Zaproszenie Obraz mgr Monika Berezińska mgr Monika Berezińska 0 mgr Monika Berezińska
Tue, 20 Feb 2018, 14:50
Koło Naukowe Pedagogów Obraz mgr Monika Berezińska mgr Monika Berezińska 0 mgr Monika Berezińska
Mon, 19 Feb 2018, 09:49
Koło Naukowe Pedagogów- nowy termin! Obraz mgr Monika Berezińska mgr Monika Berezińska 0 mgr Monika Berezińska
Sat, 10 Feb 2018, 15:24
Zebranie Samorządu Studentów Obraz mgr Monika Berezińska mgr Monika Berezińska 0 mgr Monika Berezińska
Thu, 1 Feb 2018, 14:18
KONFERENCJA NAUKOWA Obraz mgr Monika Berezińska mgr Monika Berezińska 0 mgr Monika Berezińska
Tue, 23 Jan 2018, 09:12
ZMIANA NR KONTA! Obraz mgr Malwina Blecha mgr Malwina Blecha 0 mgr Malwina Blecha
Wed, 26 Jul 2017, 10:30